Nevíte si s něčím rady, nebo vám po tréninku není něco jasné? Neváhejte a zeptejte se nás v naší poradně. X

Štěňata, Výchova psa pro běžný život, individuální výcvik

Školička pro štěňata
Školička pro štěňátka je vhodná pro pejsky všech plemen od 9. týdne do 6 měsíců. Ve školičce se zaměřujeme na socializaci s ostatními psy i lidmi a na nejrůznější okolní podněty. Veškerý výcvik probíhá formou hry a pozitivní odměny. S čím se Váš pejsek setká do svého čtvrtého měsíce, to si pamatuje po celý život a bere to jako samozřejmost. Mimo upevňování vztahů s ostatními psy se zaměříme hlavně na budování vztahu mezi štěňátkem a jeho pánečkem.
Výchova psa pro běžný život
Pokud nemáte sportovní ambice a chcete mít správného parťáka pro život, tak právě pro Vás je vhodný tento kurz. Na kurzech probíhá socializace, učení základních povelů, kdy nejdůležitější je přivolání. Chůze na vodítku, odložení psa, ovladatelnost. Vše je formou pozitivní motivace, kdy psa odměňujeme a chválíme. Aby pejsek mohl být odměněn musíme začínat vždy od nejjednoduššího a postupně zvyšovat nároky. Po tomto kurzu můžete pokračovat ve výcviku se sportovním zaměřením.
Individuální výcvik
Individuální výcvik je určen pro psy, kteří mají na začátku problém se zařazením do skupinky v kurzech z důvodu např. plachosti, nesoustředěnosti. Vhodné jsou i pro psovody, kteří potřebují vyřešit nějaký problém.
Trenéři v těchto kurzech


Anička – hlavní výcvikář pro štěňátka, výchova psa pro běžný život.

Jitka – výchova psa pro běžný život a následně sportovní výcvik.

Lenka – výchova psa pro běžný život, štěňátka, sportovní výcvik.


Výcvik je přizpůsoben psům i jejich pánečkům na míru.