Nevíte si s něčím rady, nebo vám po tréninku není něco jasné? Neváhejte a zeptejte se nás v naší poradně. X

Agility, dogdancing, mantrailing

Agility
Agility je určené pro pejsky všech plemen a jakékoliv úrovně. Agility se mohou účastnit psi od 6.měsíce, kdy by měl mí pejsek již nějaký základní výcvik. Hlavní je, aby to pánečka i pejska bavilo. Nemusíte mít sportovní ambice, pokud si chcete s pejskem jen tak zablbnout, jste vřele vítáni. Trenérkou je Veronika.


Dogdancing
Líbí se Vám, když pejsek umí podat packu, procházet slalom mezi nohama, vyskočit do náruče, otáčet se či například válet sudy? Pak je tento kurz ušitý právě pro Vás. Lekce probíhají po domluvě s výcvikářem celoročně a to buď za dobrého počasí u nás na cvičáku, nebo přes zimu v místnosti v Olomouci. Trenéři jsou Anička a Jitka.


Pokud však již máte nějaké zkoušky z dogdancingu a chcete se posunout dále, je tu stejně jako u obedience možnost lekcí se Sabinou Koubkovou.


Maintrailing
Vhodné pro pejsky co rádi čmuchají. Práce je zaměřena na vyhledávání osob podle jejich pachového předmětu. Pokud máte pejska, který je ostýchavý k lidem, je to právě pro něj ta nejlepší socializace s lidmi. Pokaždé, když najde člověka, dostane od něj plno pamlsků. Trenérem je Lenka.