Nevíte si s něčím rady, nebo vám po tréninku není něco jasné? Neváhejte a zeptejte se nás v naší poradně. X

Přehled rezervací

Kalendář Datum Začátek Konec Příjmení Jméno Poč. míst Pes/psi
Obedience 20.07.2019 07:00 19:00 Černochová Tereza 2 Sally, Enny
Obedience 20.07.2019 07:00 19:00 Sloupenská Dana 1 Emča, špic
Obedience 20.07.2019 07:00 19:00 Schindlerová Iveta 1 Willy
Obedience 20.07.2019 07:00 19:00 Caletková Ivana 1 Kika
Obedience 20.07.2019 07:00 19:00 Kubešová Lenka 1 Dexter, CHP
Obedience 20.07.2019 07:00 19:00 Sedláčková Jiřina 1 Jenny, sheltie
Obedience 21.07.2019 07:00 19:00 Černochová Tereza 2 Sally, Enny
Agility 22.07.2019 17:30 18:45 Sloupenská Dana 1 Emča, špic
Agility 22.07.2019 17:30 18:45 Schindlerová Iveta 1 Willy
Agility 22.07.2019 17:30 18:45 Caletková Ivana 1 Ella
Agility 22.07.2019 17:30 18:45 Hrózová Jana 1 Ella
Agility 22.07.2019 17:30 18:45 Blaťáková Karolína 1 Lady, kokr
Agility 22.07.2019 18:45 20:00 Dudková Veronika 1 Linn
Agility 22.07.2019 18:45 20:00 Florianová Denisa 1 Beretta, BOM
Agility 22.07.2019 18:45 20:00 Kochová Ema 1 Girrinka
Agility 24.07.2019 17:30 18:45 Dudková Veronika 1 Linn, Gira
Agility 24.07.2019 17:30 18:45 Kubešová Lenka 1 Dexter, CHP
Agility 24.07.2019 17:30 18:45 Siegelová Veronika 1 Easy border kolie
Agility 24.07.2019 17:30 18:45 Kochová Ema 1 Girrinka
Agility 24.07.2019 18:45 20:00 Dudková Veronika 1 Linn, Gira
Agility 24.07.2019 18:45 20:00 Sklenářová Kristýna 1 Bára, PRT
Agility 24.07.2019 18:45 20:00 Sklenářová Kristýna 1 Fatou, JRT
Agility 05.08.2019 17:30 18:45 Sloupenská Dana 1 Emča, špic
Agility 05.08.2019 17:30 18:45 Caletková Ivana 1 Kika
Agility 05.08.2019 18:45 20:00 Dudková Veronika 1 Linn
Agility 07.08.2019 17:30 18:45 Dudková Veronika 1 Linn, Gira
Agility 07.08.2019 17:30 18:45 Kubešová Lenka 1 Dexter, CHP
Agility 07.08.2019 17:30 18:45 Siegelová Veronika 1 Easy border kolie
Agility 07.08.2019 17:30 18:45 Šemberová Nikča 1 Bree
Agility 07.08.2019 18:45 20:00 Dudková Veronika 1 Linn, Gira
Agility 07.08.2019 18:45 20:00 Florianová Denisa 1 Beretta, BOM
Agility 07.08.2019 18:45 20:00 Sklenářová Kristýna 1 Bára, PRT
Agility 07.08.2019 18:45 20:00 Sklenářová Kristýna 1 Fatou, JRT
Agility 10.08.2019 09:00 10:00 Kubešová Lenka 1 Dexter, CHP
Agility 10.08.2019 09:00 10:00 Florianová Denisa 1 Beretta, BOM
Agility 10.08.2019 10:00 11:00 Sloupenská Dana 1 Emča, špic
Agility 10.08.2019 10:00 11:00 Schindlerová Iveta 1 Willy
Agility 10.08.2019 11:00 12:00 Siegelová Veronika 1 Easy border kolie
Agility 10.08.2019 12:00 13:00 Sklenářová Kristýna 1 Bára, PRT
Agility 10.08.2019 12:00 13:00 Sklenářová Kristýna 1 Fatou, JRT
Agility 11.08.2019 08:00 12:00 Sloupenská Dana 1 Emča, špic
Agility 11.08.2019 08:00 12:00 Schindlerová Iveta 1 Willy
Agility 11.08.2019 08:00 12:00 Sklenářová Kristýna 1 Bára, PRT
Agility 11.08.2019 08:00 12:00 Sklenářová Kristýna 1 Fatou, JRT
Agility 11.08.2019 08:00 12:00 Florianová Denisa 1 Beretta, BOM
Agility 11.08.2019 08:00 12:00 Šemberová Nikča 1 Bree
Agility 11.08.2019 14:00 18:00 Kubešová Lenka 1 Dexter, CHP
Agility 11.08.2019 14:00 18:00 Siegelová Veronika 1 Easy border kolie
Obedience 18.08.2019 08:00 09:00 Černochová Tereza 2 Sally, Enny
Obedience 18.08.2019 14:45 15:45 Horáková Marie 1 Brandy, auo