Zprovoznili jsme nové diskuzní fórum, na kterém se nás můžete na cokoliv ohledně naší činnosti zeptat. Neváhejte a pojďte s námi diskutovat. X

Plánované akce

Dogtrekking Krajinou pánů ze Šternberka

Akce “Dogtrekking Krajinou pánů ze Šternberka” nezapadá do MČR dogtrekkingu. Nezapočítávají se body do dog-maratonu. Nelze plnit pracovní třídu severských psů.
Dog trekking je kynologickým sportem, jde o orientační pochod se psem. Je určem všem, kdo mají rádi společnost svého čtyřnohého parťáka, pobyt v přírodě a nebojí se protáhnout si nohy. Cílem je překonávání velkých vzdáleností v časovém limitu, kdy je pejsek spojem s psovodem vodítkem.

Přihlásit se
Babické závody v obedience

Každý účastník závodu musí mít výkonnostní knížku vydanou Klubem obedience CZ. Informace k vydávání výkonnostních knížek najdete na http://klub.obedience.cz/jak-na-to_/vykonnostni-knizka. Každý účastník se psem s PP musí doložit identifikaci (čip/tetování) v souladu s PP. Kontrola identifikace bude prováděna po výkonu psa.

Přihlásit se
Dogfitnes s Eliškou

Posilování s Eliškou Vernerovou bude probíhat ve dvou skupinkách po 6 týmech. První skupinka ráno od 9:00 hodin do 13:00 hodin a druhá skupinka od 14:00 hodin do 18:00 hodin. Cena za seminář pro členy KK Babice 300,- Kč, pro ostatní 400,- Kč. Peníze posílejte na bankovní účet 943 0983 001/ 5500

Přihlásit se
Vánoční ukončení kurzů

Ukončení kurzů bude probíhat v duchu dogdancingu s písničkami na vánoční téma.

Přihlásit se